Inici
Notícies
Curses
Equips
Corredors
Fantasy
FAQs
Botiga
Prèvies
Iniciar sessió
ENGLISH
CASTELLANO
FRANÇAISE
ITALIANO
PORTUGUÊS
CATALÀ
Resultats | PETRONAS Le Tour de Langkawi
23/09/2023
- 30/09/2023
2.Pro
finalitzat
Premium .Pro
x1
x1
x1
Tweet
Resum
Resultats
Llista de sortida
Etapes
Classificacions Fantasy
Etapa 1
Etapa 2
Etapa 3
Etapa 4
Etapa 5
Etapa 6
Etapa 7
Etapa 8
Etapa 8
30/09/2023
Setia Alam > Kuala Lumpur
157.3km
+631m
SC
SPC
SMC
#
Name
Val
1
SYRITSA Gleb
03:12:27
2
BABOR Daniel
00:00:00
3
DE KLEIJN Arvid
00:00:00
4
WEEMAES Sasha
00:00:00
5
ABDUL HALIL Mohamad Izzat Hilmi
00:00:00
6
JACKSON George
00:00:00
7
ZANONCELLO Enrico
00:00:00
8
VIVIANI Attilio
00:00:00
9
SIRIRONNACHAI Sarawut
00:00:00
10
KREDER Raymond
00:00:00
11
GANI Abdul
00:00:00
12
BOSTOCK Matthew
00:00:00
13
LAPTEV Savelii
00:00:00
14
TZORTZAKIS Polychronis
00:00:00
15
BOGDANOVICS Maris
00:00:00
16
CONFORTI Lorenzo
00:00:00
17
O'DONNELL Bailey
00:00:00
18
YAOWARAT Ratchanon
00:00:00
19
HOU Dongyi
00:00:00
20
PACHON MELO Oscar Mauricio
00:00:00
21
SALEH Mohd Harrif
00:00:00
22
KONYCHEV Alexander
00:00:00
23
PRADES REVERTER Eduard
00:00:00
24
GAO Yongbing
00:00:00
25
SANCHEZ LOPEZ Eugenio
00:00:00
26
REGUIGUI Youcef
00:00:00
27
CHAIYASOMBAT Thanakhan
00:00:00
28
CHOI Donghyuk
00:00:00
29
BOU COMPANY Joan
00:00:00
30
SHNYRKO Aliaksei
00:00:00
31
KIM Jinwoong
00:00:00
32
PRONSKIY Vadim
00:00:00
33
COVILI Luca
00:00:00
34
QUARTUCCI Lorenzo
00:00:00
35
ROSLI Muhammad Nur Aiman
00:00:00
36
AGIRRE EGAÑA Jon
00:00:00
37
ZAINAL Zulhelmi
00:00:00
38
EIKING Odd Christian
00:00:00
39
ONAKA Riku
00:00:00
40
CASTRILLO Pablo
00:00:00
41
GARCIA PIERNA Carlos
00:00:00
42
SAINBAYAR Jambaljamts
00:00:00
43
TUGAWIN Ryan
00:00:00
44
VAN ENGELEN Adne
00:00:00
45
FROIDEVAUX Robin
00:00:00
46
MOHD ZARIFF Muhamad Nur Aiman
00:00:00
47
KOLZE CHANGIZI Sebastian
00:00:00
48
CEPEDA Jefferson Alexander
00:00:00
49
PAREJA Nichol
00:00:00
50
MEDWAY Jackson
00:00:00
51
RAILEANU Cristian
00:00:00
52
OTHMAN Muhamad Afiq Huznie
00:00:00
53
VAN DER LEE Jardi Christiaan
00:00:00
54
NATAROV Yuriy
00:00:00
55
SORARRAIN Gorka
00:00:00
56
PELLAUD Simon
00:00:00
57
DENG Penghai
00:00:00
58
VAN HOECKE Gijs
00:00:00
59
SENS Connor
00:00:00
60
MIDEY Valentin Fabien Rene
00:00:00
61
VALGREN ANDERSEN Michael
00:00:00
62
CARR Simon
00:00:00
63
ARIFIN Muhammah Imam
00:00:00
64
AZMAN Muhammad Zawawi
00:00:00
65
ISASA Xabier
00:00:00
66
MEIJERS Jeroen
00:00:00
67
JUARISTI ARRIETA Txomin
00:00:00
68
DOUBLE Paul
00:00:00
69
MOHD SHUKRI Muhammad Shaiful Adlan
00:00:00
70
BALDACCINI Davide
00:00:00
71
UWANO Hayato
00:00:00
72
BONDOC Rench Michael
00:00:00
73
MISBAH Muhsin Al Redha
00:00:00
74
BÁRTA Tomáš
00:00:00
75
SHAO Junqi
00:00:00
76
BIZKARRA ETXEGIBEL Mikel
00:00:00
77
CURRIE Logan
00:00:00
78
PHOUNSAVATH Ariya
00:00:00
79
SCALCO Matteo
00:00:00
80
TAROZZI Manuele
00:00:00
81
SCULLY Tom
00:00:00
82
JOHNSTON Calum
00:00:00
83
MURGUIALDAY ELORZA Jokin
00:00:00
84
LI Luhao
00:00:00
85
KLAHAN Noppachai
00:00:00
86
ILIAS Periklis
00:00:00
87
MAZUKI Nur Amirull Fakhruddin
00:00:00
88
LIPHONGYU Navuti
00:00:00
89
YATAN Thanachat
00:00:00
90
SUNDERLAND Dylan
00:00:00
91
ITURRIA SEGUROLA Mikel
00:00:00
92
LOPEZ GRANIZO Harold Martin
00:00:00
93
FLEMING Riley
00:00:00
94
GROSPE Ismael Jr.
00:00:00
95
WILKSCH Hannes
00:00:00
96
FIRDAUS Prasetyo
00:00:00
97
BASSO Leonardo
00:00:00
98
MASOTTO Giulio
00:00:00
99
CAMPOS Roniel
00:00:00
100
BURNETT Josh
00:00:00
101
VOSEKALNS Andris
00:00:38
102
ZIJLAARD Maikel
00:00:44
103
GABBURO Davide
00:00:44
104
PERRY Benjamin
00:00:58
105
MUDGWAY Luke
00:01:07
106
COOPER William
00:05:03
107
SHIN Byeonghoon
00:05:03
108
COBO CAYON Ivan
00:06:04
109
DE VOS Adam
00:08:57
110
YAMAMOTO Masaki
-03:12:27
111
SVESTAD-BÅRDSENG Embret
-03:12:27
#
Name
Val
1
SYRITSA Gleb
15
2
BABOR Daniel
12
3
DE KLEIJN Arvid
9
4
WEEMAES Sasha
7
5
ABDUL HALIL Mohamad Izzat Hilmi
6
6
JACKSON George
5
7
ZANONCELLO Enrico
4
8
PELLAUD Simon
4
9
GABBURO Davide
3
10
MOHD SHUKRI Muhammad Shaiful Adlan
3
11
ROSLI Muhammad Nur Aiman
3
12
VIVIANI Attilio
3
13
TAROZZI Manuele
2
14
SIRIRONNACHAI Sarawut
2
15
KREDER Raymond
1
16
MUDGWAY Luke
1
17
JUARISTI ARRIETA Txomin
1
18
RAILEANU Cristian
1
#
Name
Val
1
TZORTZAKIS Polychronis
2
2
ISASA Xabier
2
3
COVILI Luca
1
4
FROIDEVAUX Robin
1