9
GC
392
Puntos
60 | TiagoCycling T4E | 134 puntos avg. 114.4 | |
83 | Deauf18 WIN | 129 puntos avg. 107.5 | |
84 | WIN | 129 puntos avg. 102 | |
92 | POR | 127 puntos avg. 113.8 | |
105 | MDP | 125 puntos avg. 108.3 | |
111 | WIN | 125 puntos avg. 96.8 | |
113 | FMC | 125 puntos avg. 95.7 | |
130 | BGM | 124 puntos avg. 106.8 | |
133 | PTL | 124 puntos avg. 106.7 | |
134 | FMC | 124 puntos avg. 106.2 | |
138 | RBN | 124 puntos avg. 106.1 | |
156 | PPP | 124 puntos avg. 76.7 | |
158 | CPR | 124 puntos avg. 71.7 | |
177 | PVZ | 122 puntos avg. 66.6 | |
242 | WIN | 118 puntos avg. 92.5 | |
254 | BGM | 118 puntos avg. 79.7 | |
295 | WIN | 117 puntos avg. 90.3 | |
325 | G10 | 115 puntos avg. 84 | |
333 | WIN | 114 puntos avg. 88.1 | |
345 | 113 puntos avg. 97.5 | ||
352 | POR | 113 puntos avg. 90.6 | |
369 | POR | 112 puntos avg. 83.5 | |
371 | WIN | 112 puntos avg. 76.8 | |
373 | 111 puntos avg. 98.1 | ||
375 | HM3 | 111 puntos avg. 94.4 | |
390 | VLC | 111 puntos avg. 80.5 | |
398 | CPN | 110 puntos avg. 91.7 | |
409 | POR | 110 puntos avg. 85.9 | |
418 | TMR | 110 puntos avg. 76.5 | |
433 | POR | 109 puntos avg. 85.7 | |
434 | CIS | 109 puntos avg. 83.8 | |
444 | TBZ | 109 puntos avg. 54.8 | |
449 | POR | 108 puntos avg. 89.5 | |
492 | WIN | 107 puntos avg. 54.3 | |
502 | VLC | 106 puntos avg. 84.5 | |
513 | 106 puntos avg. 80.3 | ||
516 | WIN | 106 puntos avg. 79.4 | |
528 | POR | 105 puntos avg. 92.8 | |
546 | OAZ | 105 puntos avg. 78.3 | |
569 | RPT | 104 puntos avg. 82.4 | |
581 | 104 puntos avg. 75.8 | ||
582 | WIN | 104 puntos avg. 75.3 | |
583 | 104 puntos avg. 74.1 | ||
586 | PTL | 104 puntos avg. 70.3 | |
606 | PVZ | 103 puntos avg. 81.6 | |
608 | PTL | 103 puntos avg. 79.3 | |
617 | TMR | 103 puntos avg. 63.5 | |
648 | WIN | 102 puntos avg. 80 | |
654 | POR | 102 puntos avg. 78.4 | |
656 | WIN | 102 puntos avg. 78.3 |